| Σχήμα αριθ. | ZD-GSC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα δοχείου |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | Dx51d, Dx52D, Dx53D, Dx54D, SGCC, Sghc, Sgch |
| Σχήμα αριθ. | Ραλ χρώμα Προσαρμοσμένα PPGI σπείρες |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGi |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | Σπείρες PPGI |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
| Υπερβολικό | 1-500 mm όπως ζητείται |
| Σχήμα αριθ. | ZD-gsp |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
| Υπερβολικό | 1-500 mm όπως ζητείται |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα λέβητα |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα λέβητα |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Υλικό | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πιάτο σκαφών, πιάτο λεβήτων, πιάτο εμπορευματοκιβωτίων |
| Τρίχωμα | Στρίψιμο |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | Q235B Ζυγισμένοι σωλήνες |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |