| Ονομασία προϊόντος | Σιδερένια επίπεδη ράβδους |
|---|---|
| περίοδος πληρωμής | 30% Τ/Τ προκαταβολή + 70% υπόλοιπο |
| Σύνθετο ή όχι | Προσαρμοσμένα |
| Τροποποιημένο | 3 τόνους |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένα |
| Σχήμα αριθ. | ZD-FB2 |
|---|---|
| πλάτος | 10-20 mm |
| περίοδος πληρωμής | 30% Τ/Τ προκαταβολή + 70% υπόλοιπο |
| Σύνθετο ή όχι | Προσαρμοσμένα |
| Τροποποιημένο | 3 τόνους |
| Σχήμα αριθ. | ZD-FB2 |
|---|---|
| πλάτος | 10-20 mm |
| περίοδος πληρωμής | 30% Τ/Τ προκαταβολή + 70% υπόλοιπο |
| Σύνθετο ή όχι | Προσαρμοσμένα |
| Τροποποιημένο | 3 τόνους |
| Σχήμα αριθ. | ΑΣTM A53 GR. Β. |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | 16Mn |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | 42CrMo |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | 16MnDG |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | 16Mn |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Μητρώο αριθ. | Επικεφαλής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | 201, 304, 304L, 316, 316L, 317L, 321, 347 |
| Δάχος | 0.1mm60mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 6mm2500mm (3/8» - 100») |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | 201 301 304 316 316L 310S 321 410 420 430 |
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| Διάμετρο | 10 mm-3000 mm |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |