| Σχήμα αριθ. | ZD-HAS |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένα |
| πλάτος | 12 έως 300 mm |
| Δάχος | 3-60 mm |
| Σχήμα τμήματος | Τετράγωνο |
| Σχήμα αριθ. | Δοκιμαστικό υλικό |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ της 16ης Ιουλίου 2006. |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Ονομασία προϊόντος | Αδιάβροχο σωλήνα |
| Διάρκεια | 12M, 6m, 6.4M, όπως απαιτείται |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HRSSP |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Τάξη Β, Τάξη Γ, Τάξη Δ, Α36, Τάξη 36, Τάξη 40 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |