| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένα |
| πλάτος | 12 έως 300 mm |
| Δάχος | 3-60 mm |
| Σχήμα τμήματος | Τετράγωνο |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ της 16ης Ιουλίου 2006. |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Ονομασία προϊόντος | Αδιάβροχο σωλήνα |
| Διάρκεια | 12M, 6m, 6.4M, όπως απαιτείται |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-ΔΥΠΙΠΕ |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Αριθμός Μοντέλου | ΖΔ-ΔΥΠΙΠΕ |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό |
| Προσαρμοσμένα | Ναι |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-ΔΥΠΙΠΕ |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-ΔΥΠΙΠΕ |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
|---|---|
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Πρότυπα παραγωγής | Αρμόδια για την παρακολούθηση των επιβατών |
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
|---|---|
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Πρότυπα παραγωγής | Αρμόδια για την παρακολούθηση των επιβατών |
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
|---|---|
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Πρότυπα παραγωγής | Αρμόδια για την παρακολούθηση των επιβατών |
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
|---|---|
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Πρότυπα παραγωγής | Αρμόδια για την παρακολούθηση των επιβατών |