| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
|---|---|
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | Q195 Q235 Q355 Ss400 S23jr S355jr A36 |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Σχήμα αριθ. | S235J2 Χωρίς συγκόλληση τετραγωνικός σωλήνας |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ZD-AS10 |
|---|---|
| Τύπος | ΒΔ, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Υλικό | ΑΣTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένα |
| πλάτος | 12 έως 300 mm |
| Δάχος | 3-60 mm |
| Σχήμα τμήματος | Τετράγωνο |
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
|---|---|
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Πρότυπα παραγωγής | Αρμόδια για την παρακολούθηση των επιβατών |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένα |
| πλάτος | 12 έως 300 mm |
| Δάχος | 3-60 mm |
| Σχήμα τμήματος | Τετράγωνο |
| Σχήμα αριθ. | 16Mn |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένα |
| πλάτος | 12 έως 300 mm |
| Δάχος | 3-60 mm |
| Σχήμα τμήματος | Τετράγωνο |