| προϊόντα | λουρίδα χάλυβα άνοιξη |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Κόμμα επιθεώρησης Thirdy |
| Προστατευτής τερμάτων | Πλαστικό καπάκι σωλήνα, προστατευτικό σίδερο |
| επιμήκυνση | 18-25% |
| Πλάτος | 600-1500 χιλιοστά |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα |
| Προδιαγραφές | Δελτίο ΕΚ 6/2014, αριθ. |
| Επισήμανση | SGS CE ISO |
| Χρήση | Δομικό υλικό κτηρίου |
| Επισήμανση | SGS CE ISO |
|---|---|
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Χρήση | Δομικό υλικό κτηρίου |
| Προδιαγραφές | Δελτίο ΕΚ 6/2014, αριθ. |
| Αριθμός μοντέλου | S0926-044 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα |
| Χρήση | Δομικό υλικό κτηρίου |
| Σχήμα | πτώση δακρυ'ων |
| Αξία | SGCC, DX51D, DC03 κλπ. |
| Σχήμα αριθ. | SA414GrA |
|---|---|
| Τεχνική | Επικονικευμένα |
| Εφαρμογή | Σκηνοθεσία και πετρώσεις, Πλάκα πλοίου, Πλάκα λέβητα, Πλάκα δοχείου, Πλάκα φλάντζης, Χρησιμοποιείται |
| Ειδική χρήση | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής, ανθεκτικό |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Σχήμα αριθ. | P9, P11, P22 Gr. 6 4130, 4140 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2006. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| Υπερβολικό | 10mm300mm |