| Τύπος Επίστρωσης | ηλεκτρολυτική επίστρωση ψευδαργύρου |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα |
| Περιοχές εφαρμογής | Αυτοκινητοβιομηχανία, Μεταφορές, Μηχανική |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 5-12 μm |
| Ονομασία του προϊόντος | DX51D+AZ Ζυγισμένη τροχιά 508mm / 610mm 0,3-3mm 1250mm πλάτος |
| Κατηγορία προϊόντων | Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | DX51D+AZ Ζυγισμένη τροχιά 508mm / 610mm 0,3-3mm 1250mm πλάτος |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 5-12 μm |
| Τύπος Επίστρωσης | ηλεκτρολυτική επίστρωση ψευδαργύρου |
| Περιοχές εφαρμογής | Αυτοκινητοβιομηχανία, Μεταφορές, Μηχανική |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 5-12 μm |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | DX51D+AZ Ζυγισμένη τροχιά 508mm / 610mm 0,3-3mm 1250mm πλάτος |
| Περιοχές εφαρμογής | Αυτοκινητοβιομηχανία, Μεταφορές, Μηχανική |
| Κατηγορία προϊόντων | Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα |
| Τύπος Επίστρωσης | ηλεκτρολυτική επίστρωση ψευδαργύρου |
| Σχήμα αριθ. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGi |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Μητρώο αριθ. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGi |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Σχήμα αριθ. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGi |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Σχήμα αριθ. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGi |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Σχήμα αριθ. | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κτίριο, οροφή, διακόσμηση κλπ. |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Hardness | Full Hard |
|---|---|
| Length | 1000mm-12000mm |
| Custom Made | Yes |
| Usage | Building Construction Material |
| Treatment | Galvanized |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα |
| Προδιαγραφές | Δελτίο ΕΚ 6/2014, αριθ. |
| Επισήμανση | SGS CE ISO |
| Χρήση | Δομικό υλικό κτηρίου |