| Αριθμός μοντέλου | S0926-044 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα |
| Χρήση | Δομικό υλικό κτηρίου |
| Σχήμα | πτώση δακρυ'ων |
| Αξία | SGCC, DX51D, DC03 κλπ. |
| προϊόντα | λουρίδα χάλυβα άνοιξη |
|---|---|
| Επιθεώρηση | Κόμμα επιθεώρησης Thirdy |
| Προστατευτής τερμάτων | Πλαστικό καπάκι σωλήνα, προστατευτικό σίδερο |
| επιμήκυνση | 18-25% |
| Πλάτος | 600-1500 χιλιοστά |
| Usage | Building Construction Material |
|---|---|
| Surface Treatment | Galvanized |
| Treatment | Galvanized |
| Hardness | Full Hard |
| Weight | 3-8MT |
| Πλάτος | 600-1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού | 270-500n/mm2 |
| Ακρη | Σχισμή άκρη |
| Προστατευτής τερμάτων | Πλαστικό καπάκι σωλήνα, προστατευτικό σίδερο |
| Πακέτα | Τυπικό πακέτο |
| Elongation | 18-25% |
|---|---|
| Coatingweight | 40-275 G/m² |
| Tensile Strength | 270-500n/mm2 |
| Inspection | Thirdy Inspection Party |
| End Protector | Plastic Pipe Cap,Iron Protector |
| Standards | ASTM, GB, JIS |
|---|---|
| Specification | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Surface Treatment | Galvanized |
| Pattern | Tear Drop |
| Grade | SGCC, DX51D,DC03 Etc. |
| Finish | No.1 No.3 No.4 HL 2B BA 4K 8K 1D 2D |
|---|---|
| Delivery Condition | Sea Transportation |
| Elongation | 18-25% |
| Products | Spring Steel Strip |
| End Protector | Plastic Pipe Cap,Iron Protector |
| Δάχος υποστρώματος ψυχρής έλασης | ≥ 0,41 mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή πλάτους υποστρώματος που έχει ανασχηματιστεί με ψυχρή έλαση | 1200mm |
| Including metallized layer, the thickness after painting | ≥0.46mm |
| Impact energy | Not less than 9J |
| American Standard/European Standard | ASTM A792M |
| Εφαρμογή | Κατασκευή κτιρίων, οροφές, βιομηχανία, ναυπηγεία |
|---|---|
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Δάχος | 0.12mm-30mm |
| Μητρώο αριθ. | Dx51d/Dx52D/SGCC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα δοχείου |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | Dx51d/Dx52D/SGCC |