| Σχήμα αριθ. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
| Υπερβολικό | 1-500 mm όπως ζητείται |
| Μητρώο αριθ. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία του προϊόντος | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
| Υπερβολικό | 1-500 mm όπως ζητείται |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
| Υπερβολικό | 1-500 mm όπως ζητείται |
| Σχήμα αριθ. | ZD-gsp |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
| Υπερβολικό | 1-500 mm όπως ζητείται |
| Σχήμα αριθ. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGi |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Σχήμα αριθ. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGi |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Σχήμα αριθ. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGi |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα λέβητα |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα λέβητα |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα λέβητα |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |