| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα λέβητα |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα λέβητα |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Αριθμός Μοντέλου | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κτίριο, οροφή, διακόσμηση κλπ. |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Απόθεμα | Απόθεμα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κτίριο, οροφή, διακόσμηση κλπ. |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | ZD-ppgi 123 |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGi |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ, αριθ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Μηχανήματα, Πετρέλαιο, Μεταλλουργία, Ναυτιλία |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | Α36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 κλπ. |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Μηχανήματα, Πετρέλαιο, Μεταλλουργία, Ναυτιλία |
|---|---|
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | Α36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 κλπ. |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HR345 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Μηχανήματα, Πετρέλαιο, Μεταλλουργία, Ναυτιλία |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | Α36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 κλπ. |
| Μητρώο αριθ. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Υλικό | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ της 16ης Ιουλίου 2014. |
|---|---|
| Υλικό | 316 201 321 319 316 |
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |