| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πιάτο σκαφών, πιάτο λεβήτων, πιάτο εμπορευματοκιβωτίων |
| Τρίχωμα | Στρίψιμο |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Μητρώο αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πιάτο σκαφών, πιάτο λεβήτων, πιάτο εμπορευματοκιβωτίων |
| Τρίχωμα | Στρίψιμο |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Ανοχή | ± 1% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Q195 Q235 Ms Ελαφρύς χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβα άνθρακα A36 S235jr S355 SS400 |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Αντικείμενο αριθ. | Β879 |
| Βυθιστής | Υδραυλικός |
| Μοντέλο αρ. | SA210 ASTM A213 T12 |
|---|---|
| Τιμή τιμής | Cif cfr fob ex-work |
| Όνομα προϊόντος | Q195 Q235 Ms Ελαφρύς χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβα άνθρακα A36 S235jr S355 SS400 |
| HRB | Σύνολο σκληρό |
| Κατηγορία προϊόντων | Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα |
| Υλικό | Σειρά 200, 300, 400... |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Σειρά 200, 300, 400... |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Σχήμα αριθ. | ZD-ssc |
|---|---|
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Υλικό | Σειρά 200, 300, 400... |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
|---|---|
| Thickness | 0.1mm-13mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Roll Weight | 0.5t-25t |
| Custom Made | Yes |
| Υλικό | Σειρά 200, 300, 400... |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |