| Σχήμα αριθ. | ΑΣTM A36 Q235B Q355 A570 A572 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα φλάντζης |
| Τρίχωμα | Στριβάνι |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | ΑΣTM A36 Q235B Q355 A570 A572 |
| Σχήμα αριθ. | Δοκιμαστική μονάδα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα λέβητα |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Υλικό | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Θεραπεία | Ζυγισμένα |
|---|---|
| Προδιαγραφές | ASTM, ΜΒ, JIS |
| Σκληρότητα | Σύνολο σκληρό |
| Χρήση | Δομικό υλικό κτηρίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα |
| Μοντέλο αρ. | SA210 ASTM A213 T12 |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
| HRB | Σύνολο σκληρό |
| Αντικείμενο αριθ. | Β879 |
| Βαθμός | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
| Κατηγορία προϊόντων | Χαλυβδοσπείρα PPGI |
|---|---|
| Συμπεριλαμβανομένου του μεταλλοποιημένου στρώματος, του πάχους μετά τη ζωγραφική | ≥0,46mm |
| Συνολικό βάρος επιμετάλλωσης και των δύο πλευρών (εξωτερικά/μέσα) | 150G/(75/75 ή 85/65) |
| Πάχος ετικέτας | ≥ 0,45 mm |
| Βρώμικη στιλπνότητα | Γυαλιστική επιφάνεια καθρέφτη φινιρίσματος: ≥40 μοίρες |
| Hs Code | 7210490000 |
|---|---|
| Width | 600-1500 Mm |
| Products | Spring Steel Strip |
| Zinccoatingtype | Hot-dip Galvanized |
| Inspection | Thirdy Inspection Party |
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
|---|---|
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Πρότυπα παραγωγής | Αρμόδια για την παρακολούθηση των επιβατών |
| Σχήμα αριθ. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία προϊόντος | Σωλήνας χάλυβα Galvanzied |
| Διάμετρος OD | 13.7-1219.2 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |