| Αριθμός Μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | Ναι |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ZD-gsh |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
|---|---|
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Πρότυπα παραγωγής | Αρμόδια για την παρακολούθηση των επιβατών |
| Μητρώο αριθ. | Το ποσό αυτό δεν πρέπει να υπερβαίνει το ποσό που προβλέπεται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΕ) αρ |
|---|---|
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | ΣΕΙΡΑ ΧΑΛΥΒΑ ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| Pencil hardness | Not less than HB |
|---|---|
| Total Weight of Plating Both Sides (Outside/Inside) | 150g/ (75/75 or 85/65) |
| επιμήκυνση μετά από το σπάσιμο | περισσότερο από 20% |
| Πάχος ετικέτας | ≥ 0,45 mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 270-500MPa |
| Επισήμανση | SGS CE ISO |
|---|---|
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Χρήση | Δομικό υλικό κτηρίου |
| Προδιαγραφές | Δελτίο ΕΚ 6/2014, αριθ. |
| HRB | Σύνολο σκληρό |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ανοχή | ± 1% |
| Αντικείμενο αριθ. | Β879 |
| Μοντέλο αριθ. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGI |
| Ακρη | Σχισμή άκρη |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Πάχος | 1mm-30mm ή όπως απαιτείται |