| Σχήμα αριθ. | DB460 ASTM/AISI/SGCC/CGCC/TDC51DZM |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGi |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | DB460 ASTM/AISI/SGCC/CGCC/TDC51DZM |
| Σχήμα αριθ. | : ZD-HRC 25T1250 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Μηχανήματα, Πετρέλαιο, Μεταλλουργία, Ναυτιλία |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | Α36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 κλπ. |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ της 16ης Ιουλίου 2014. |
|---|---|
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Μητρώο αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πιάτο σκαφών, πιάτο λεβήτων, πιάτο εμπορευματοκιβωτίων |
| Τρίχωμα | Στρίψιμο |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Υλικό | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| Διάμετρο | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Υλικό | Σειρά 200, 300, 400... |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός μοντέλου. | Dx53D, DX54D SGHC, SGCH |
|---|---|
| Τεχνική | Επικονικευμένα |
| Εφαρμογή | Φόρμα & κύβοι, πιάτο σκαφών, πιάτο λεβήτων, πιάτο εμπορευματοκιβωτίων, πιάτο φλαντζών |
| Ειδική χρήση | Τέμνοντα εργαλεία, που μετρούν τα εργαλεία, κόπτες στον κοινό χάλυβα, υψηλής αντοχής πιάτο χάλυβα, έ |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Σχήμα αριθ. | ZD-Hgspdn80 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |