| Σχήμα αριθ. | 23Q110 23Q120 23Q130 |
|---|---|
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Βάρος κυλίνδρου | 0.5t-25t |
| Σχήμα αριθ. | 23q110 23q120 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετασχηματιστής |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Βαθμός | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
|---|---|
| Τιμή τιμής | Cif cfr fob ex-work |
| Δείγμα | Αξιόλογος |
| Μοντέλο αρ. | SA210 ASTM A213 T12 |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Αμερικανικό πρότυπο/ευρωπαϊκό πρότυπο | ΑΣTM A792M |
|---|---|
| Πρότυπο δομής επίστρωσης PE (μm) | Ασφάλεια, 1/11 |
| Σκληρότητα μολυβιών | Όχι λιγότερο από HB |
| επιμήκυνση μετά από το σπάσιμο | περισσότερο από 20% |
| Αντίκτυπο ενέργειας | Όχι λιγότερο από 9J |
| Total Weight of Plating Both Sides (Outside/Inside) | 150g/ (75/75 or 85/65) |
|---|---|
| Executive standard | GB/T12754-2019 |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 270-500MPa |
| Απόδοση | > 300MPA |
| Προδιαγραφή πλάτους υποστρώματος που έχει ανασχηματιστεί με ψυχρή έλαση | 1200mm |
| Σχήμα αριθ. | ZD-gshdx51t0.2w1200 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή κτιρίων, οροφές, βιομηχανία, ναυπηγεία |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | ZD-gshdx51t1w |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα δοχείου |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Σχήμα αριθ. | ZD-ppgi |
|---|---|
| Εφαρμογή | PPGi |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Αμερικανικό πρότυπο/ευρωπαϊκό πρότυπο | ΑΣTM A792M |
|---|---|
| Δάχος υποστρώματος ψυχρής έλασης | ≥ 0,41 mm |
| Εκτελεστικό πρότυπο | GB/T12754-2019 |
| Προδιαγραφή πλάτους υποστρώματος που έχει ανασχηματιστεί με ψυχρή έλαση | 1200mm |
| Σύνθεση κράματος επικάλυψης μετάλλων | AlZnMg ή Galvanized AlMg |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
| Υπερβολικό | 1-500 mm όπως ζητείται |