| Σχήμα αριθ. | ZD-HRH150T8 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δάσος H |
| περίοδος πληρωμής | 30% Τ/Τ προκαταβολή + 70% υπόλοιπο |
| Σύνθετο ή όχι | Χαμηλό κράμα |
| Τροποποιημένο | 3 τόνους |
| Σχήμα αριθ. | ΑΣTM 283GRC A284GRB A306GR55 Q235 Q345 Q355 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δάσος H |
| περίοδος πληρωμής | 30% Τ/Τ προκαταβολή + 70% υπόλοιπο |
| Σύνθετο ή όχι | Χαμηλό κράμα |
| Τροποποιημένο | 3 τόνους |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Τύπος | ΒΔ, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Υλικό | ΑΣTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
| Υπερβολικό | 1-500 mm όπως ζητείται |
| Σχήμα αριθ. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
| Υπερβολικό | 1-500 mm όπως ζητείται |
| Σχήμα αριθ. | ZD-gsp |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
| Υπερβολικό | 1-500 mm όπως ζητείται |
| Σχήμα αριθ. | S235JR S275JR S355JR |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ΑΣTM A36 A106 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | 27SiMn |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Q345C |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |