| Σχήμα αριθ. | Q390 Χωρίς συγκόλληση τετραγωνικός σωλήνας |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένα |
| πλάτος | 12 έως 300 mm |
| Δάχος | 3-60 mm |
| Σχήμα τμήματος | Τετράγωνο |
| Σχήμα αριθ. | S420NE S420NL S420ND S420N S420MD |
|---|---|
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
|---|---|
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | Q195 Q235 Q355 Ss400 S23jr S355jr A36 |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Σχήμα αριθ. | Δάσος H |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δάσος H |
| περίοδος πληρωμής | 30% Τ/Τ προκαταβολή + 70% υπόλοιπο |
| Σύνθετο ή όχι | Χαμηλό κράμα |
| Τροποποιημένο | 3 τόνους |
| Σχήμα αριθ. | Δάσος H |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δάσος H |
| περίοδος πληρωμής | 30% Τ/Τ προκαταβολή + 70% υπόλοιπο |
| Σύνθετο ή όχι | Χαμηλό κράμα |
| Τροποποιημένο | 3 τόνους |