| Σχήμα αριθ. | ZD-gsh |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ZD-gsp |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγισμένοι σωλήνες από χάλυβα |
| Υπερβολικό | 1-500 mm όπως ζητείται |
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
|---|---|
| Σχήμα τμήματος | Στρογγυλό & τετράγωνο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Πρότυπα παραγωγής | Αρμόδια για την παρακολούθηση των επιβατών |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα |
| Προδιαγραφές | Δελτίο ΕΚ 6/2014, αριθ. |
| Επισήμανση | SGS CE ISO |
| Χρήση | Δομικό υλικό κτηρίου |
| Σχήμα αριθ. | ΑΣTM A283GRC A284GRB A306GR55 Q235 |
|---|---|
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| πλάτος | 10 mm-3000 mm |
| Σχήμα αριθ. | SB450 |
|---|---|
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | SB450 |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| Διάμετρο | 10 mm-3000 mm |
| Μητρώο αριθ. | Το ποσό αυτό δεν πρέπει να υπερβαίνει το ποσό που προβλέπεται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΕ) αρ |
|---|---|
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | ΣΕΙΡΑ ΧΑΛΥΒΑ ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Δάχος | 1mm-30mm |
| Σχήμα αριθ. | ΖΔ-HRC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλάκα δοχείου |
| Τρίχωμα | Τμήμα σχισμής |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Υλικό | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |