| Σχήμα αριθ. | SA414GrA |
|---|---|
| Τεχνική | Επικονικευμένα |
| Εφαρμογή | Σκηνοθεσία και πετρώσεις, Πλάκα πλοίου, Πλάκα λέβητα, Πλάκα δοχείου, Πλάκα φλάντζης, Χρησιμοποιείται |
| Ειδική χρήση | Εργαλεία κοπής, εργαλεία μέτρησης, κοπτήρες από κοινό χάλυβα, πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής, ανθεκτικό |
| Αποθέματα | Αποθέματα |
| Sample | Avaliable |
|---|---|
| Inner Diameter | 508/610mm |
| Model No | ZD-PPGI |
| Shape | Coil Roll |
| Trading Term | CIF CFR FOB EXW |
| Business Type | Factory Manufaturer |
|---|---|
| Heat Treatment | Bright Annealed |
| Length | Coil (custom Length) |
| Tensile Strength | 270-500MPA |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Tensile Strength | 270-500MPA |
|---|---|
| Coating Layer | 2 Top/2back Or 2 Top /1 Back |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Trading Term | CIF CFR FOB EXW |
| Length | Coil (custom Length) |
| Productname | PPGI Steel Coil |
|---|---|
| Length | Coil (custom Length) |
| Trading Term | CIF CFR FOB EXW |
| Business Type | Factory Manufaturer |
| Shape | Coil Roll |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
|---|---|
| Inner Diameter | 508/610mm |
| Length | Coil (custom Length) |
| Samples | Avaliable |
| Feature | Easy Shaping |
| Trading Term | CIF CFR FOB EXW |
|---|---|
| Inner Diameter | 508/610mm |
| Length | Coil (custom Length) |
| Tensile Strength | 270-500MPA |
| Sample | Avaliable |
| Trading Term | CIF CFR FOB EXW |
|---|---|
| Tensile Strength | 270-500MPA |
| Price Term | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Shape | Coil Roll |
| Model No | ZD-PPGI |
| Σχήμα αριθ. | P9, P11, P22 Gr. 6 4130, 4140 |
|---|---|
| Χρήση | Μεταφορά αγωγών, σωλήνες λέβητα, υδραυλικοί/αυτοκινητοβιομηχανικοί σωλήνες, γεωτρήσεις πετρελαίου/αε |
| Σχήμα τμήματος | Γύρω |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένος κύκλος | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2006. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δάχος | 0.1mm-13mm |
| Υπερβολικό | 10mm300mm |